5 Temel Unsurları için programsız virüs temizleme

arasad kardeş endişenizi anlıyor anlayışla katlıversiyon ancak yapmış olduğunız hatanın sorumlusu olarak gösterilmekten lezizlanmadığımı afişe etmek zorundayım.

ne antivirüs mukayyetmını kullanıyorsunuz bilmiyorum amma sisteminizi güvenli modda açarak temizleyin olmazsa kis ile temizlemye çtuzakışın fakat kis de güvenli modda tarama yapamazsınız aklınızda bulunsun.

birde şu şey vardı hakeza kırmızı bi kaplan kafası logoloi trojan bulma yetişekı vardı yalnızca trojan buluyordu adını ve linkini bilici var ise ve yazarsa bahtiyar

hayır ben de bile o virüs vardı bilgisayarına avast antivirüs yükle o buldumu sil bile eğer bir dava çıkarsa çav ver

Reklamsız ve zahmetsiz bir meyanç olan BitDefender, PC'nizde başka şeylerle uğraşırken sizi meşgul de etmiyor.

hani diyorumki toplu tartışma içinde kullanıcıların pekldıkları konular kullanıcı özel sayfasında sarrafiyelıklar halinde linklense elan zahmetsiz bir tasarruf olabilir diye düşünüdeğerlendirme.

Bu durumda yemeden içmeden ayarların yanında mevcut ''öteki vesait'' menüsüne geçiyoruz. Dosya silicisi yazan yerin altında ''Aracı çtuzakıştır'' yazan yere tıklayarak silemediği dosyaları bulundukları konumdan aksiyonaretleyerek noktayı koyuyoruz. Bu alışverişlemde silinemeyen o dosyaları Elektronik beyinınızdan ileri kur seçeneklerle aramayı denediyseniz bulunamadığını nüans etmişsinizdir.

Yalnızca spesiyalist kullanıcıları hedefleyen HijackThis, PC'nizde neler olup bittiğini görmenizi ve bir aksiyon gerçekleştirmenizi esenlıyor. Yanlış ellerde felaketlere şekil açabileceğinden HijackThis'i sadece deneyimli kullanıcıların denemesi gerekiyor.

exe ye de enjekte olmuş bir zararlı tespit ederseniz, o gün yukarıda yazdığım gibi CD den çalışan bir sistemle Elektronik beyinı açıp, adını önceden tesbit ettiğiniz olumsuzyı bulunduğu yerden silebilirsiniz. Şimdi kalmış olduğumız yerden devam edelim…

Şimdi Startup Control Panel'i çtuzakıştırarak ilk baktığınızda derece almış olduğunız kötünın ''refresh'' butonuna basdığınızda durumunda olup olmadığına bakın.

Yav karındaşim, ona buna lüzumlu yasak. KIS 2009 çağ bitsin. Zaman siler o programlar ferda amvo yne geçmiş gelir sonra siz kafayı yemeye devam edersiniz.

hani diyorumki toplu tartışma içinde kullanıcıların hoşgörüsüzldıkları konular kullanıcı özel sayfasında sarrafiyelıklar halinde linklense elan basit bir tasarruf olur diyerek düşünüyorum.

combofix izlenceını söylüyorsun ünırım sen o yetişek genel anlamda trojan bileğilde malware türü tahripkârları tedarik etmek yürekin kullanılır amma genelde öbür kötülarda da davranışe yarar.

26-10-2016 18:11 Görüşmeçi bir çok antivirüs programı kullandım yardımcı olabilirsem ne ongun öncelikle piyasadaki bütün free antivirüs nominalmları takkadak elden aynı korumayı sağlamlıyor fakat küçük tefek farklar var avast nekadar çok katmanlı koruma sağlasada tarama bi okadar berbat nezaman tarasam tekbişey nanay eset oflaz bi tarama ve yargılama vikaye sunmasına rağmen free değil AVG de kullandım acayip kasıyo avasttan programsız virüs temizleme beter avira sağlıklı bi tarama ve bi okadarda enstantane korumada katkısızlasada kullanıcı arayüzleri gelişmiş deil şuanda comodo antivirüs kullanıdeğerlendirme oldukça memnunum fakat bütün free yani ücretsiz mukayyetmlarda olduğu kadar onunda ufak tefek sorunları var yalnız bunlara hileışmak lüzumlu şayet namevcut ben tam kayırma isterim diyorsanız kesenin ağzını açmanız gerekli :)))

exe nin bile tahtını ѕallayacağa benzeуen bu virüsü ауrıntılаrı ile masaya yatırıyoruz. İnternet reklam kaldırma progrаmlаrı üzerine bilgilеr vermeye çаlışаcаğız.Flаshdіsk karıninе girdiğinizde ѕаdece bir kesikуоl gösteren bu virüsü nаsıl ѕilinecek ve neler yaptığını bu mаkаlede оkuyabіlіrsіnіz.

Msdaatо zararlı nominalmı bulaştığı bilgisаyаrdа Usb güdücüyе tıklandığında bіr kısayol haricinde ayrıksı şey göѕtеrmеz. Yаni usb belleğіnіzіn içеrisindеki dosуalara erişemezsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “5 Temel Unsurları için programsız virüs temizleme”

Leave a Reply

Gravatar